Дитячо-юнацька хореографічна студія імені Миколи Коломійця «Щасливе дитинство» реалізує культурно-мистецькі проекти різного рівня, які направлені на виховання підростаючого покоління через мистецтво хореографії.
Спрямування роботи в напрямку патріотичного, національного, сімейного, естетичного, екологічного та фізичного виховання сприяє становленню та розвитку гармонійно розвиненої особистості.

За 2012 рік дитячо-юнацька хореографічна студія імені Миколи Коломійця «Щасливе дитинство» реалізувала 58 культурно-мистецьких проектів різного рівня у яких прийняло загальною кількістю 5875 вихованців студії.

Патріотичне та громадянське виховання є важливою складовою виховання дітей та учнівської молоді. Героїчний український народ має велике минуле і велике майбутнє. Дякуючи подвигу нашого народу, сьогодні ми з надією дивимося у майбутнє. У поточному році відбулись заходи на районному та загальноміському рівні, що сприяли громадянському вихованню учнів студії. Хореографічні композиції на військово-патріотичну тематику дають можливість дітям різного віку через мистецтво хореографії доторкнутись до героїчного подвигу нашого народу у Великій Вітчизняній війні відчути себе гідними продовжувачами справи батьків. Вшановуючи подвиг ветеранів, дідів і прадідів сучасне покоління краще усвідомлює ціну здобутої у 1945 році Перемоги.

Міжнародне співробітництво та партнерські зв’язки є одним із головних напрямів діяльності закладу. Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Україна» дитячо-юнацької хореографічної студії імені Миколи Коломійця «Щасливе дитинство» був визнаний переможцем та отримав Гран-прі XXXV Міжнародного конкурсу-фестивалю творчих колективів «Единство России», що проходив з 23.11.12 по 28.11.12 року у місті Москва. Сорок вісім вихованців студії ознайомились з культурою, мистецтвом різних регіонів Росії, показали високий рівень позашкільної освіти в Україні. Під час перебування на фестивалі діти не тільки прийняли участь у конкурсі. Насиченою була екскурсійна програма. Участь у міжнародних конкурсах-фестивалях розширюють горизонти дітей, дають можливість доторкнутись до культури інших народів, відчути себе делегатом своєї країни, придбати нових друзів та однодумців.  

У напрямку родинно - сімейного виховання робота спрямована на пошук максимальної взаємодії між батьками та керівниками гуртків. Проводились дні відкритих дверей, відкриті підсумкові заняття, батьківські збори.
Стало традиційним проведення новорічних благодійних вистав для пільгових категорій дітей Дніпровського району у рамках проекту студії «Діти для дітей». Дві новорічні вистави «Найкраща країна – моя Україна. Новорічні пригоди Оксанки та Петрика» від вихованців дитячо-юнацької хореографічної студії імені Миколи Коломійця «Щасливе дитинство» за підтримки голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Олександра Семеновича Шевчука відбулись 27 грудня 2012 року у центрі культури та мистецтв Дніпровського району.