Наприкінці травня у всіх групах студії проходять звітні контрольні заняття та проводиться аналіз навчальних досягнень гуртківців. На них вихованці діляться своїми досягненнями з керівниками гуртків, студійцями, та найголовніше із своїми батьками.

Учбовий процес – справа безперервна та відповідальна. До проведення відкритих уроків ретельно готуються всі - адміністрація, викладачі, діти. Педагогічним колективом було враховано всі деталі: насичений план уроку; використання сучасних методик викладання хореографічних дисциплін; вдало підібраний музичний матеріал; зовнішній вигляд вихованців та викладачів – все спонукало до свята! Для когось з дітей це перші важливі кроки у світі хореографічного мистецтва. Для інших це останні сходинки до професійної майстерності та свідомого вибору професії. Показові уроки в студії, завдяки майстерності керівників, перетворюються у справжнє шоу, де всі є співавторами та однодумцями динамічного дійства.

Заняття хореографією корисні з точки зору фізичного, емоційного і соціального розвитку. Немає нічого більш приємного і радісного для батьків, ніж бачити фізичний і творчий розвиток своєї дитини, його становлення як особистості у процесі навчання. У дружній, доброзичливій атмосфері вихованці студії мають змогу реалізувати себе, розвинути свій талант, стати більш рухливими та енергійними. З самого раннього дитинства формується творче мислення і почуття прекрасного, що неодмінно відіграє позитивну роль у подальшому житті.

Для багатьох батьків є відкриттям те, наскільки трудомістким є процес підготовки до виступів, які вони зазвичай бачать на сцені. Дорослі слідкуючи за успіхами своєї дитини із року в рік, з гордістю можуть відзначити зростання майстерності, удосконалення виконавської та акторської техніки. 

Після контрольних уроків адміністрація, керівники гуртків, батьки та діти підбивають підсумки навчального року і готові з новими силами, врахувавши всі складові навчального процесу працювати над новими звершеннями та рухатись далі шляхами хореографічної майстерності!