Традиційно, наприкінці грудня дитячо-юнацька хореографічна студія імені Миколи Коломійця «Щасливе дитинство» силами народного художнього колективу ансамблю народного танцю «Україна» за сприяння Управління освіти Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації, Центру культури і мистецтв Дніпровського району міста Києва проводить новорічні вистави для батьківської громади та мешканців району.
Так 16 грудня відбулись дві вистави «Новорічна феєрія» в яких взяло участь 556 вихованців студії. Нові костюми, танцювальні композиції та сюжет вистави – все додавало неповторної новорічної магії, як артистам так і глядачам.
Учасники дійства поринули у таємничу атмосферу дива та пригод зі Сніговичком, Маліфісентою та іншими казковими персонажами.
Головні герої намагались перевиховати Маліфісенту за допомогою доброти, любові, справедливості та краси, щоб діти мали змогу засвітити ялинку новорічними прикрасами, які викрала Маліфісента та зустріти Новий рік. Але головним для героїв та глядачів було єднання, прагнення ПЕРЕМОГИ та МИРУ в Україні.

Дякуємо нашим Збройним силам, що кожного дня наближають ПЕРЕМОГУ! Дякуємо за можливість творити, працювати, вчитись! Все буде Україна! Слава ЗСУ!