За ініціативи Дитячо-юнацької хореографічної студії імені Миколи Коломійця «Щасливе дитинство», Київського осередку Національної хореографічної спілки України 27 лютого в Центрі культури та мистецтв Дніпровського району найкращі аматорські хореографічні колективи міста взяли участь в культурно-мистецькому проекті «Ми з України!», присвяченого 112-ій річниці з дня народження П.П.Вірського.
Народні та зразкові художні колективи Шевченківського, Дарницького, Святошинського, Голосіївського, Деснянського та Дніпровського районів міста, своєю творчістю вшанували пам`ять видатного українського хореографа, реформатора українського народно-сценічного танцю Павла Павловича Вірського.
Захід відбувся за підтримки засновника та Президента Благодійного фонду «Дніпровський» Павленка Анатолія Микитовича.
Чудове свято мистецтва нікого не залишило байдужими. Більш ніж 500 вихованців з 17 аматорських танцювальних колективів вразили своєю майстерністю та неперевершеними костюмами. Отримали задоволення глядачі, діти, батьки, викладачі. Всі дякували організаторам за яскраве, життєдайне свято народного танцю.
Юні таланти своїм мистецтвом довели, що справа майстра живе, український танець піднесений до висот Павлом Павловичем Вірським збережено в кращих хореографічних творах сучасних балетмейстерів, які наслідують ідеї великого майстра, а ті величезні духовні скарби, що містить український фольклор, звичаї, обряди і нині є підґрунтям оновленої національної культури.
«Танець — поезія, зрима пісня, що містить у собі сутність народної душі, емоційній літопис народу, який яскраво розповідає про історію почуттів та пережитих емоцій» П.Вірський