13 травня у Центрі культури та мистецтв Дніпровського району (вул. Алма-Атинська, 109) відбувся концерт народного художнього колективу ансамблю танцю «Україна» дитячо-юнацької хореографічної студії імені Миколи Коломійця «Щасливе дитинство», присвячений святкуванню Дня столиці та Дня Києва у Дніпровському районі, закінченню навчального року та видачі випускникам студії свідоцтв про позашкільну освіту.

На свято завітали - І заступник голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Дейнега Ольга Петрівна, начальник управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Іваніна Наталія Василівна, депутат Київської міської ради Миронова Зоя Михайлівна. Шановні гості щиро побажали дітям досягти омріяних вершин, щедрої долі та Божого благословіння.  

Після нагородження та видачі свідоцтв про позашкільну освіту випускникам студії всі із задоволенням переглянули звітний концерт вихованців "Ми діті твої - Києве!"

Київ – багатонаціональне місто, його мешканцями є поляки, греки, євреї, росіяни, угорці, татари, молдовани, грузини, вірмени, німці та представники інших національних меншин. Незважаючи на різне коріння, мову, культуру, традиції всіх об’єднує любов до рідного міста, до батьківщини — України, тому що ми — кияни!

Гомін міста, шепіт тополиний,
Світлий простір, сині небеса.
Київ наш – це серце України,
України гордість і краса.