Відкриті уроки у гуртках дитячо-юнацької хореографічної студії імені Миколи Коломійця «Щасливе дитинство»

Учбовий процес – справа безперервна та відповідальна. Наприкінці травня у всіх групах дитячо-юнацької хореографічної студії імені Миколи Коломійця «Щасливе дитинство» проходять контрольні уроки для батьків та проводиться аналіз навчальних досягнень гуртківців.
Крім активного концертного життя, вихованці студії займаються по «Програмам з хореографічних дисциплін», які включають в себе поступове опанування дітьми класичного танцю, народно-сценічної хореографії, українського танцю, віртуозних рухів, сучасного танцю, роботі з ансамблем та основ хореографії для наймолодших учасників колективу.
Традиційними є екзамени – відкриті уроки, що проводяться в кінці учбового року. На них вихованці студії діляться своїми досягненнями з керівниками гуртків, студійцями, та найголовніше зі своїми батьками.
Для когось з дітей це перші важливі кроки у світі хореографічного мистецтва. Для інших це останні сходинки до професійної майстерності та свідомого вибору професії.
Відчуття свята наповнює все навколо. Кілька перших хвилин напруження, кілька перших танцювальних комбінацій, і зосередженні обличчя дорослих змінюються підкорені відчуттям гармонії та натхнення. Вся гама почуттів: радість за вдало виконанні елементи, стурбованість за надзвичайно складні вправи у виконанні своєї дитини, усмішка, викликана кумедними рухами та ще не зовсім впевнено виконаними вправами.
Для багатьох батьків є відкриттям те, наскільки трудомістким є процес підготовки до виступів, які вони зазвичай бачать на сцені. Дорослі слідкуючи за успіхами своєї дитини із року в рік, з гордістю можуть відзначити зростання майстерності, удосконалення виконавської та акторської техніки.
Після контрольних уроків адміністрація, керівники гуртків, батьки та діти підбивають підсумки навчального року і готові з новими силами, врахувавши всі складові навчального процесу працювати над новими звершеннями та рухатись далі крокуючи до майстерності.