23-25 лютого в столичному Палаці спорту вихованці народного художнього колективу ансамблю народного танцю «Україна» взяли участь в урочистій церемонії відкриття та нагородженні переможців ХХІІ міжнародного турніру з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам.
Вже понад двадцять років Київський турнір збирає зірок сучасної боротьби. Цього року в Україну приїхали 36 команд із різних куточків світу.
З нагоди урочистого відкриття турніру, всіх присутніх вітали організатори та гості: заступник Міністра молоді та спорту Микола Даневич, народний депутат, голова Комітету ВРУ з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний, народний депутат Хвича Мепарішвілі, віце-президент Асоціації спортивної боротьби Ростислав Щокін.
На килимах Палацу спорту виборювали перемогу за звання найсильнішого понад 700 борців різних стилів. Після фінальних поєдинків, які відбулись 24 та 25 лютого у всіх вагових категоріях, українські спортсмени вибороли 24 нагороди.
Вітаємо наших спортсменів!