23 квітня 2014 року вихованці дитячо-юнацької хореографічної студії імені Миколи Коломійця «Щасливе дитинство» мали честь вітати спортивну еліту України, взявши участь в урочистій Всеукраїнській церемонії «Герої спортивного року».

Чудове свято відбулося на головній спортивній арені України – НСК «Олімпійський». Яскраве дійство, організоване Національним олімпійським комітетом України та Міністерством молоді та спорту України, зібрало разом видатних олімпійців різних поколінь. Спортсмени, присутні на святі, зробили неоцінений внесок в розвиток олімпійського руху України.
«Дуже приємно бачити у цій залі наших спортсменів – гордість і славу єдиної України, на чию честь піднімається державний прапор та лунає гімн, чиї звершення прославляють нас у всьому світі! Я вірю, що спортивні перемоги консолідують суспільство заради нових звершень, надихають на взаємоповагу та взаємопорозуміння і допомагають зберегти мир та спокій в Україні!» - привітав присутніх президент НОК України Сергій Бубка.

Всі почесні гості стали свідками яскравої концертної програми. Свої творчі привітання пролунали від відомих українських виконавців. Вихованці студії з натхненням виконали хореографічну композицію «Щасливе дитинство», та «Реквієм».
Олімпійські чемпіони це символ мужності, сили духу, незламної волі та величі українського народу. Для дітей участь у заході стало додатковим стимулом для творчих злетів.

Дивлячись на героїв спорту всі здобули незрівнянні емоції та відчуття гордості за Україну!