Дитячо-юнацька хореографічна студія імені Миколи Коломійця «Щасливе дитинство» силами народного художнього колективу ансамблю танцю «Україна» на сцені Центру культури та мистецтв Дніпровського району з успіхом презентувала новорічні вистави для дітей пільгових категорій району «Чарівна мандрівка».
Вистави відбулись за підтримки Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.
Вже четвертий рік поспіль студія впроваджує в районі та місті культурно-мистецький проект «Діти для дітей», який дарує радість всім, хто потребує допомоги.
Зі сцени школярів району вітали своїм талантом 350 дітей віком від 5 до 17 років.
Сценарій свята, написаний методистами закладу, сприяє становленню гармонійно розвиненої особистості шляхом хореографічного мистецтва. Важливішим із завдань проекту є ознайомлення дітей із звичаями та танцями різних народів світу, сприяння розвитку доброзичливості, віри у найкраще майбуття, вихованню патріотизму, любові до рідної країни - України.
Нові концертні номери "Веселі клоуни", "Новорічна", "Новорічний карнавал" принесли задоволення як глядачам, так і виконавцям.
Маленькі танцюристи з приємністю дарували краплинки щастя іншим дітям. Глядацька аудиторія із захопленням взяла участь у новорічному дійстві, вітаючи акторів оплесками та скандуючи -" молодці!"
З Новим роком та Різдвом Христовим!