Традиційно святкування Нового року в Україні починається із Дня Святого Миколая.

З ним пов’язане відчуття початку нового часу, святкових вертепних дійств з різдвяними колядками та щедрівками, радості спілкування в затишку родинного кола та несподіванки новорічних подарунків. На різдвяно-новорічне диво щороку чекають як діти, так і дорослі.

Святковим подарунком для маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України стала новорічна вистава «Чарівна мандрівка – 2016» від вихованців народного художнього колективу ансамблю танцю «Україна» Дитячо-юнацької хореографічної студії імені Миколи Коломійця «Щасливе дитинство», яка відбулась 15 грудня у рамках культурно-мистецького проекту студії «Діти для дітей».

Сценарій свята, написаний для ознайомлення дітей із звичаями та традиціями різних народів, сприяє вихованню доброзичливості, віри у найкраще майбуття, виховує любов до рідної країни - України

Щира творчість маленьких танцюристів, яскраві костюми, веселі ігри нікого не залишили байдужими. Однакове задоволення отримали як глядачі, так і актори. Всі мали можливість поспілкуватись з героями вистави та отримати солодкі подарунки від спонсорів свята.

Щиро вітаємо всіх з Днем Святого Миколая!