Микола Коломієць завжди прагнув відродити український фольклорний танець, намагався передати своє щире захоплення ним дітям.

Для свого ансамблю він сворив чудовий цикл народних українських танців для дітей. Всі вони – яскраві замальовки, що дозволяють дитині не просто отримати знання про українську культуру, а й стати її частиною.

До циклу українських танців

входять ліричні хороводи, жартівливі побутово-жанрові мініатюри, сцени з героїчного козацького минулого, різнобарвні масові хореографічні композиції, серед яких перлиною є всесвітньо відомий український гопак.

 

Другий цикл, створений для дітей Миколою Петровичем,

– це цикл дитячих танків, що відображають яскравий світ мрій, казок, мультфільмів.

Це – доброзичливі, щирі та надзвичайно веселі танці, що допомагають кожній дитині створити свій, особливий світ. Це – танці-ігри – радісні та наївні.

Третій цикл танців – танці народів світу.

Іноді дивні, а іноді такі схожі на рідні, українські, вони дозволяють дитині здійснити заочну кругосвітню подорож; зрозуміти та полюбити культури інших країн, стати частиною багатобарвного, цікавого, сповненого пригод та несподіванок світу.

Творча команда, яка працює в студії, активно продовжує справу Миколи Коломійця та створює нові сучасні постановки, доповнюючи колекцію яскравих хореографічних творів ансамблю.