Дитячо-юнацьку хореографічну студію «Щасливе дитинство»  було засновано 1 вересня 1992 р. відповідно до наказу Головного управління освіти № 253 від 18.08.1992 р. «Про зміни в мережі навчально-виховних закладів народної освіти м. Києва в 1992/93 р.» та розпорядження Дарницької районної державної адміністрації м. Києва № 725 від 23.10.1992 р. на базі хореографічного ансамблю «Україна» створеного Миколою Петровичем Коломійцем у 1969 році. 

Протягом сорока років він був незмінним керівником і створив дитячий колектив, головним принципом якого став індивідуальний підхід до кожної дитини.

Для Миколи Коломійця найважливішим було створити для дитини найкращі умови, в яких вона зможе полюбити танець та розкрити через нього свою індивідуальність.

«Щасливе дитинство» – для Миколи Петровича були не лише слова. Діти, навчання їх хореографії стали для нього сенсом всього його життя, найбільшою та найвідданішою любов’ю.

Микола Петрович завжди прагнув відтворити світ дитинства на сцені. Він був захоплений творчістю П.П.Вірського, багато працював над розкриттям дитячого характеру у різноманітних за стилістикою хореографічних постановках. Всі його танці наповнені змістом, через хореографічну лексику він розкриває сутність дитячої уяви її неповторну відвертість та щирість.

Постановки Миколи Петровича - золотий фонд дитячої хореографії України. Танці майстра виховують у глядача любов та гідність за майбутні покоління маленьких громадян.