Ансамбль народного танцю «Україна», з якого виросла Дитячо-юнацька хореографічна студія «Щасливе дитинство» було засновано в 1969 році народним артистом України Миколою Петровичем Коломійцем.

«Щасливе дитинство» – для Миколи Петровича це були не лише слова. Діти, навчання їх хореографії стали для нього сенсом всього його життя, найбільшою та найвідданішою любов’ю.
Репертуар колективу створено народним артистом України Миколою Петровичем Коломійцем.
Танці майстра дитячої хореографії вражають життєстверджуючим запалом, тонким відчуттям часу, національним колоритом. Микола Петрович був майстром створювати великі хореографічні полотна в яких приймав участь майже весь колектив вихованців. Він виводив на сценічний простір наймолодших  танцюристів, дітей чотирирічного віку, які ставали родзинкою номера і викликали у глядача щирі оплески та милування. Такі танці як «Першокласниця», «Шкільний бал», «Веснянка», «Щасливе дитинство», «Гопак», «Дружба - найдорожче надусе!», «Гуцулята», «Берегиня», «Російський» та інші – є золотим фондом дитячої хореографії України. 

Сьогодні найкраща учениця Миколи Петровича – Яценко Ольга Леонідівна є художнім керівником  народного художнього колективу, ансамблю народного танцю «Україна».

Ольга Леонідівна - талановитий хореограф, який має власне бачення перспектив колективу, з успіхом втілює власні постановки в концертну програму ансамблю.

За 2010/13 роки Ольга Леонідівна поповнила репертуар ансамблю новими хореографічними творами: «Україна – єдина родина», "Футбол не тільки гра", "Чарівна казка сходу", "Квітучий Київ". 

Постановки Ольги Леонідівни відповідають кращим зразкам сучасної хореографічної творчості, мають патріотичне навантаження, відрізняється тонким художнім смаком та культурою використання лексики українського та народно-сценічного  танцю.

Концертний репертуар ансамблю поповнив ще один твір Ольги Леонідівни, присвячений педагогу з великої літери, засновнику народного ансамблю «Україна» - Миколі Петровичу Коломійцю  - хореографічна композиція «Пам’яті вчителя». 

Робота з ансамблем не припиняється на досягнутих результатах, запит часу, талант дітей та керівників спонукають педагогічний колектив йти в ногу з часом, пропонуючи учням і глядачу нові талановиті хореографічні твори.
Концертна діяльність колективу має на меті ознайомлення учнів з танцювальною спадщиною Українського народу, популяризацію українського танцювального мистецтва, формування в учнях культури виконання, та відповідальності за досягнутий результат.

 За активну участь у справі відродження та примноження надбань національної культури та спадщини українського народу, високий рівень виконавської майстерності дитячо-юнацька хореографічна студія «Щасливе дитинство» та народний художній колектив ансамбль народного танцю «Україна» відзначена багатьма грамотами та дипломами різних установ:

 «Зірка України» - найвищу дитячу нагороду Президента України за участь в телевізійному конкурсі «Крок до зірок»;
Диплом учасника заключного етапу фестивалю мистецтв України «За високу творчу майстерність» від Міністерства культури і туризму України;

  • Диплом за ефективну роботу, значний внесок у розбудові демократичних засад, інвестування нових підходів і поглядів щодовиховання толерантних відносин між дітьми багатокультурної України від Данської ради у справах біженців України;

  • Диплом ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені П.Вірського;

  • Диплом лауреата ІV міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої та юнацької творчості «Усі ми діти твої,Україно!», за І місце в номінації «Хореографічне мистецтво»;

  • Гран-прі міського фестивалю «Чисті роси» в номінації «Хореографічне та модельно-хореографічне мистецтво»;

  • Диплом фольклорно-хореографічного фестивалю у м. Кардиця (Греція);

  • Диплом фольклорного фестивалю у м. Самсун(Туреччина).

  • Диплом за участь у Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Обіймись,Україно!»;

  • Диплом XIII Всеукраїнського фестивалю Єврейського мистецтва» «Шолом, Україно!». 

Від початку свого існування народний ансамбль «Україна» Дитячо-юнацької хореографічної студії «Щасливе дитинство»  активно приймає участь у культурно-мистецькому житті Києва, запрошується до урядових концертів, звітних концертів, приймає участь у новорічних ялинках в Палаці культури Україна, Національній опері України, державній філармонії та інших культурно-мистецьких заходах столиці.